Leiinga

Inger Johanne Osland

Direktør

inger.osland@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 03

Mobil: 41 44 82 95

Helena Aarsnes

Medisinsk fagleg ansvarleg overlege

helena.aarsnes@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 06

Kristin Kyrkjebø

Økonomileiar

kristin.kyrkjebo@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 80

Linda Meier

Kvalitetsleiar

linda.meier@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 54

Thor Grane

Personalleiar

thor.grane@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 07

Elin Håland

Driftsleiar

elin.haaland@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 77

Ragnhild Follevåg

Kontorleiar

ragnhild.follevaag@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 14

Ellen Eiken

Leiande sjukepleiar

ellen.eiken@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 21

Inge Holsen

Teamleiar raud gruppe

inge.holsen@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 29

Katrine Field

Teamleiar gul gruppe

katrine.field@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 79

(i permisjon)

Ida Cecilie Systad

Teamleiar grøn gruppe

ida.cecilie.systad@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 17

Mariann Sørebø

Vikarierande Teamleiar gul gruppe

mariann.sorebo@rkhr.no

Tlf: 57 73 71 57